درباره ما

پیام هونامیک

شرکت پیام هونامیک در سال ۱۳۹۰ تاسیس و از سال ۱۳۹۳ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. ما زیر مجموعه‌ شرکت سرمایه‌گذاری ساتا (شستان) هستیم که در زمینه سرمایه گذاری در حوزه های معدن و صنایع معدنی فعالیت می کنیم.

About Image
About Image
About Image

هدف  پیام هونامیک

سرمایه‌گذاری و ایجاد ارزش افزوده در حوزه‌های معدن و صنایع معدنی.

استراتژی پیام هونامیک

 
  • مشارکت/خرید محدوده اکتشافی و بهره برداری ثبت شده
  • شکل گیری طرح پهنه اکتشافی
  • خرید واحد صنعتی-معدنی فعال
  • ایجاد/توسعه واحد صنعتی-معدنی
 

چشم انداز پیام هونامیک

ما بر آنیم بعنوان بنگاهی پیشتاز در گسترش معدن و صنایع معدنی یکی از ده شرکت برتر کشور و مطابق با استانداردهای جهانی باشیم.

  • بنگاه: بنگاه اقتصادی و شرکت هلدینگ (مادر تخصصی)
  • پیشتاز: در میان بنگاه های موجود مشابه در کشور پیشتاز و ارزش آفرین است
  • گسترش: ایجاد کننده واحد های جدید کسب و کار و توسعه دهنده زنجیره ارزش
  • معادن و صنایع: حوزه کانی های فلزی شامل مس، فروآلیاژها، کرومیت، طلا و آهن.
  • شرکت برتر: بر اساس معرفی شرکت های برتر در معدن و صنایع معدنی کشور که توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می شود.
  • کلاس جهانی: پنج عامل کیفیت، قیمت، سرعت، خدمات و انعطاف پذیری عواملی هستند که شالوده موفقیت در کلاس جهانی بوده و شرکت پیام هونامیک آنها را محور فعالیت های خود قرار داده است
 

ماموریت پیام هونامیک

سرمایه‌گذاری در حوزه‌های معدن و صنایع معدنی با هدف سـودآوری به منظور تأمین مواد اولیه صنایع فلزی با رویکرد سرمایه‌گذاری جهت خرید یا مشارکت در حوزه منابع معدنی و صنایع معدنی در داخل یا خارج از کشور برای صاحبان صنایع با حوزه رقابت‌پذیری در داخل کشور یا خاورمیانه، آسیا و سایر کشورهای مصرف‌کننده مواد تولیدی.

ایجاد ارزش‌افزوده، توسعه سهام سهام‌داران، تکمیل زنجیره ارزش در قالب شرکت‌های زیرمجموعه معدنی و صنایع معدنی با راهبری و مدیریت متمرکز و تقدم در حوزه رقابت‌پذیری با بهره‌گیری از اعتبار و منابع مالی کلان و استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد و شناسایی و استفاده از تکنولوژی‌های نوین و دانش فنی به روز در حوزه‌های مرتبط و شناخت فرصت‌ها و نیازهای بازار.

 

گواهینامه ها و افتخارات پیام هونامیک 

 

شرکت‌های وابسته پیام هونامیک

شرکت فولاد توان آور آسیا

شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا (سهامی خاص) با نام صنایع فولاد فرخشهر واقع در شهرکرد در مورخه 24/07/1380 تاسیس و در تاریخ 11/09/1392 بنام شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا تغییر نام یافت. شرکت در نیمه اول سال 1389 با حضور معاون اول محترم ریاست جمهوری با ظرفیـت کارخـانه سـالانه تولید000/150 تن ورق قلع اندود می باشد، به بهره برداری رسید.

شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا در قالب بخش خصوصی با توجه به احساس نیاز صنایع مختلف وابسته به ورق قلع اندود و همچنین ایجاد فرصتهای شغلی با توان جذب 400 نفر پرسنل بمنظور ایجاد بستری مناسب جهت ارتقاء دانش فنی داخلی در زمینی به مساحت 500.000 مترمربع تأسیس گردید. مجموع زیربنای سوله ها و ابنیه موجود، بالغ بر 25.000 مترمربع می باشد، تا با ظرفیتی برابر با 150 هزار تن در سال بصورت ممتد به عنوان بزرگترین تولیدکننده این نوع ورق در ایران و کشورهای همجوار، ضمن تأمین تقاضای داخلی کشور پاسخگوی بازار خارجی نیز باشد. این شرکت با توجه به هدف ارائه کالایی با برترین کیفیت و متناسب با صنایع مربوطه و مدنظر قراردادن استانداردهای جهانی، ماشین آلات و تکنولوژی خط تولید خود را از یکی از معتبرترین سازندگان دنیا در این زمینه (شرکت VAI فرانسه) خریداری و راه اندازی نموده است.

شرکت ایثارگران احرارسرا

شرکت معدنی ایثارگران احرار سرا (سهامی خاص ) در تاریخ 24/01/1393 با شماره ثبت 2391 از بخش خصوصی توسط موسسه توانمند سازی نیروهای مسلح با دارا بودن دستگاه سنگ شکن قدیمی خریداری و موسسه نسبت به خرید و نصب ماشین آلات تولیدی شامل: کارخانه آسفالت با ظرفیت 120 تن در روز و کارخانه تولید بتن راه ماشین و لیپر با ظرفیت تولید روزانه حدود 400 متر مکعب و دستگاه قطعات بتنی سبک و سنگین و دستگاه شستشوی ماسه تیکنر و اوواش و سنگ شکن کوبیتی و ساخت سه باب سوله تولیدی و یک باب پارکینگ ماشین آلات و سایر تاسیسات به همراه 52 دستگاه ماشین آلات حمل و نقل و راه سازی اقدام نموده است. شرکت در حال حاضر با ظرفیت تولید شن و ماسه مخلوط حدود 110.000 تن طبق پروانه بهره برداری در سال و با جذب تعداد 40 نفر نیروی انسانی و داشتن یک باب دفتر در شهرستان پیشوا شروع به تولید آزمایشی آسفالت و بتن نموده و در این راستا حدود 27.000 تن آسفالت و حدود 6.000 متر مکعب بتن آماده تولید و تحویل مشتری نموده است.

 

در صورت تمایل می توانید با ایمیل info@payamhunamik.ir با ما در تماس باشید

همچنین می توانید از بخش «تماس با ما» اطلاعات تکمیلی را در این زمینه کسب کنید تماس با ما