درباره ما

شرکت فروسیلیسیم خمین

با توجه به نیاز صنایع فولاد به محصول فروسیلیسیم به عنوان ماده مکمل و برنامه توسعه کشور در حوزه گسترش این محصول استراتژیک، شرکت فروسیلیسیم خمین با در نظر گرفتن توانمندی­های موجود، در سال 94تصمیم بر احداث واحد تولید فروسیلیسیم به ظرفیت 12 هزار تن در سال نموده.

کارخانه ­فروسیلیسیم­خمین با ظرفیت اسمی تولید 12.000 تن فروسیلیسیم و 4.000 تن پودرمیکروسیلیکا در سال، واقع در شهرک صنعتی خمین و در زمینی به مساحت 135000 متر مربع با پتانسیل اجرای حداقل 3 طرح توسعه در زمینه فروآلیاژها در 25 بهمن سال 96 با حضور مسئولین محترم کشوری و استانی افتتاح گردید. این شرکت با سرمایه­گذاریِ بالغ بر 85 میلیارد تومان با هدف تولید بخشی از فروسیلیسیم کشور و صادرات این محصول تأسیس گردیده است.

درحال­حاضر این شرکت به کمک نیروهای بومی و متخصصِ خود و با تکیه بر تخصص و دانش مدیریتی جمعی از مدیران با تجربه بخش معدن و صنایع معدنی کشور و تکنولوژی به روز و کارآمد ، در بازۀ کوتاهِ حضور خود در صنعت تولید فروآلیاژکشور، مفتخر به اخذ تقدیرنامه طرح برگزیدۀ صنعتی استان مرکزی در سال 1396 و همچنین عضویت در انجمن صنفی کارفرمایان صنایع فروآلیاژ کشور گردیده است.

اهداف کلی:

 • توسعه سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن کشور
 • تأمین نیاز صنایع فولاد و چدن به فروسیلیسیم 75%
 • کاهش واردات فروسیلیسیم به کشور
 • افزایش صادرات فروسیلیسیم به خارج از کشور
 • اشتغال زایی برای حدود 135 نفر مستقیم و 200 نفر غیر مستقیم

اشتغال زایی برای حدود 135 نفر مستقیم و 200 نفر غیر مستقیم About Image

هدف  پیام هونامیک

سرمایه‌گذاری و ایجاد ارزش افزوده در حوزه‌های معدن و صنایع معدنی.

استراتژی پیام هونامیک

 
 • مشارکت/خرید محدوده اکتشافی و بهره برداری ثبت شده
 • شکل گیری طرح پهنه اکتشافی
 • خرید واحد صنعتی-معدنی فعال
 • ایجاد/توسعه واحد صنعتی-معدنی
 

چشم انداز پیام هونامیک (فروسیلیسیم خمین)

ما بر آنیم بعنوان بنگاهی پیشتاز در گسترش معدن و صنایع معدنی یکی از ده شرکت برتر کشور و مطابق با استانداردهای جهانی باشیم.

 • بنگاه: بنگاه اقتصادی و شرکت هلدینگ (مادر تخصصی)
 • پیشتاز: در میان بنگاه های موجود مشابه در کشور پیشتاز و ارزش آفرین است
 • گسترش: ایجاد کننده واحد های جدید کسب و کار و توسعه دهنده زنجیره ارزش
 • معادن و صنایع: حوزه کانی های فلزی شامل مس، فروآلیاژها، کرومیت، طلا و آهن.
 • شرکت برتر: بر اساس معرفی شرکت های برتر در معدن و صنایع معدنی کشور که توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می شود.
 • کلاس جهانی: پنج عامل کیفیت، قیمت، سرعت، خدمات و انعطاف پذیری عواملی هستند که شالوده موفقیت در کلاس جهانی بوده و شرکت پیام هونامیک آنها را محور فعالیت های خود قرار داده است
 

ماموریت پیام هونامیک

سرمایه‌گذاری در حوزه‌های معدن و صنایع معدنی با هدف سـودآوری به منظور تأمین مواد اولیه صنایع فلزی با رویکرد سرمایه‌گذاری جهت خرید یا مشارکت در حوزه منابع معدنی و صنایع معدنی در داخل یا خارج از کشور برای صاحبان صنایع با حوزه رقابت‌پذیری در داخل کشور یا خاورمیانه، آسیا و سایر کشورهای مصرف‌کننده مواد تولیدی.

ایجاد ارزش‌افزوده، توسعه سهام سهام‌داران، تکمیل زنجیره ارزش در قالب شرکت‌های زیرمجموعه معدنی و صنایع معدنی با راهبری و مدیریت متمرکز و تقدم در حوزه رقابت‌پذیری با بهره‌گیری از اعتبار و منابع مالی کلان و استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد و شناسایی و استفاده از تکنولوژی‌های نوین و دانش فنی به روز در حوزه‌های مرتبط و شناخت فرصت‌ها و نیازهای بازار.

 

گواهینامه ها و افتخارات پیام هونامیک 

 

شرکت‌های وابسته پیام هونامیک

شرکت فولاد توان آور آسیا

شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا (سهامی خاص) با نام صنایع فولاد فرخشهر واقع در شهرکرد در مورخه 24/07/1380 تاسیس و در تاریخ 11/09/1392 بنام شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا تغییر نام یافت. شرکت در نیمه اول سال 1389 با حضور معاون اول محترم ریاست جمهوری با ظرفیـت کارخـانه سـالانه تولید000/150 تن ورق قلع اندود می باشد، به بهره برداری رسید.

شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا در قالب بخش خصوصی با توجه به احساس نیاز صنایع مختلف وابسته به ورق قلع اندود و همچنین ایجاد فرصتهای شغلی با توان جذب 400 نفر پرسنل بمنظور ایجاد بستری مناسب جهت ارتقاء دانش فنی داخلی در زمینی به مساحت 500.000 مترمربع تأسیس گردید. مجموع زیربنای سوله ها و ابنیه موجود، بالغ بر 25.000 مترمربع می باشد، تا با ظرفیتی برابر با 150 هزار تن در سال بصورت ممتد به عنوان بزرگترین تولیدکننده این نوع ورق در ایران و کشورهای همجوار، ضمن تأمین تقاضای داخلی کشور پاسخگوی بازار خارجی نیز باشد. این شرکت با توجه به هدف ارائه کالایی با برترین کیفیت و متناسب با صنایع مربوطه و مدنظر قراردادن استانداردهای جهانی، ماشین آلات و تکنولوژی خط تولید خود را از یکی از معتبرترین سازندگان دنیا در این زمینه (شرکت VAI فرانسه) خریداری و راه اندازی نموده است.

 
 

در صورت تمایل می توانید با ایمیل info@payamhunamik.ir با ما در تماس باشید

همچنین می توانید از بخش «تماس با ما» اطلاعات تکمیلی را در این زمینه کسب کنید تماس با ما