parallax background

معرفی شرکت فروسیلیسیم خمین

پیام هونامیک

شرکت فروسیلیسیم خمین با ظرفیت اسمی تولید 12.000 تن فروسیلیسیم و 4.000 تن پودرمیکروسیلیکا در سال، واقع در شهرک صنعتی خمین و در زمینی به مساحت 135000 متر مربع با پتانسیل اجرای حداقل 3 طرح توسعه در زمینه فروآلیاژها در 25 بهمن سال 96 با حضور مسئولین محترم کشوری و استانی افتتاح گردید. این شرکت با سرمایه گذاری بالغ بر 85 میلیارد تومان با هدف تولید بخشی از فروسیلیسیم کشور و صادرات این محصول تاسیس گردیده است.

 

با توجه به نیاز صنایع فولاد به محصول فروسیلیسیم به عنوان ماده مکمل و برنامه توسعه کشور در حوزه گسترش این محصول استراتژیک، شرکت فروسیلیسیم خمین با در نظر گرفتن توانمندی های موجود، در سال 94 تصمیم بر احداث واحد تولید فروسیلیسیم به ظرفیت 12 هزار تن در سال نموده. شرکت فروسیلیسیم خمین با ظرفیت اسمی تولید 12.000 تن فروسیلیسیم و 4.000 تن پودرمیکروسیلیکا در سال، واقع در شهرک صنعتی خمین و در زمینی به مساحت 135000 متر مربع با پتانسیل اجرای حداقل 3 طرح توسعه در زمینه فروآلیاژها در 25 بهمن سال 96 با حضور مسئولین محترم کشوری و استانی افتتاح گردید. این شرکت با سرمایه گذاری بالغ بر 85 میلیارد تومان با هدف تولید بخشی از فروسیلیسیم کشور و صادرات این محصول تأسیس گردیده است. درحال حاضر این شرکت به کمک نیروهای بومی و متخصص خود و با تکیه بر تخصص و دانش مدیریتی جمعی از مدیران با تجربه بخش معدن و صنایع معدنی کشور و تکنولوژی به روز و کارآمد ، در بازه کوتاه حضور خود در صنعت تولید فروآلیاژکشور، مفتخر به اخذ تقدیرنامه طرح برگزیده صنعتی استان مرکزی در سال 1396 و همچنین عضویت در انجمن صنفی کارفرمایان صنایع فروآلیاژ کشور گردیده است.

ماموریت

تولید فروسیلیسیم و میکروسیلیکا
 

شرکت فروسیلیسیم خمین ماموریت خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان صنعت فروآلیاژ کشور تولید فروسیلیسیم و اجرای طرح های توسعه ای در صنعت فروآلیاژ و صنایع وابسته با هدف ایجاد ارزش افزوده ،خلق منافع برای ذینفعان و توسعه پایدار ، جهت برآورده کردن نیاز صنایع فولاد سازی و ریخته گری کشور تعریف نموده است. بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص و استفاده از تکنولوژی نوین و کارآمد ضمن توجه ویژه به قوانین ملی و بین المللی در حوزه مدیریت مصرف انرژی، ایمنی،بهداشت و محیط زیست سرلوحه این ماموریت قرارگرفته است.

پیام مدیرعامل

شرکت فروسیلیسیم خمین در راستای ایجاد بستری مناسب و پویا و تعامل با سایر سرمایه گذاران و حضور فعال و کارآمد در بازار سرمایه و سایر محیط‌های کسب و کار در حال فعالیت است. این شرکت با استعانت از الطاف پروردگار متعال و بهره مندی از نیروی انسانی و متخصص و متعهد برای ارتقاء جایگاه خود، راهبردهای مناسبی را طرح ریزی نموده که با اجرای آنها به منظور ارزش آفرینی برای ذینفعان در تلاش است.

خدای را سپاس که با همکاری تیمی متخصص و متعهد توانستیم در عرصه پیشبرد و رشد کشور گام برداشته و با افزایش سهم صادرات و کاهش واردات در زمینه فروسیلیسیم به شعار "دریا شود آن رود که پیوسته روان است" جامه عمل بپوشانیم. در این راستا با طرح ریزی و چشم انداز بلند مدت و همچنین حفظ کرامت انسانی، حفظ محیط زیست، مشتری مداری و دانش محوری سعی در افزایش دستاورهای ملی خواهیم داشت.

به امید سربلندی میهن عزیزمان ایران

حسن حمزه

مدیرعامل

خط مشی کیفیت

فروسیلیسیم خمین

شرکت فروسیلیسیم خمین، در زمینه تولید فروسیلیسیم و میکروسیلیکا به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات فروآلیاژی کشور جهت کسب جایگاه شایسته در بازار داخلی و جهانی فروسیلیسیم، محصولات خود را منطبق با استانداردهای ملی و جهانی تولید و ضمن بهره‌گیری از سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه، بر اساس استانداردهای

ISO45001:2018 –ISO14001:2015 – ISO 9001:2015 عرضه می‌نماید. این سازمان خود را متعهد می‌داند در راستای بهبود مداوم اثربخشی و حرکت به سوی مشتری مداری، حفاظت محیط زیست و منابع انسانی و تجهیزات اصول زیر را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهد:

سازمان ما برای دستیابی به این اهداف و با پایبندی به رعایت الزامات قانونی و مقرراتی و مشارکت و مشاوره کارکنان، راهبردهای لازم و مناسب را تعیین و طرح ریزی نموده است، که خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه زمینه ای برای تعیین اهداف کیفیت، ایمنی و محیط زیست در همه سطوح سازمان است و در تناوب های معین به منظور کسب اطمینان از تناسب و اثربخش بودن، مورد بازنگری قرار می‌گیرد. اینجانب با اعتقاد کامل و عزمی راسخ از این سیستم پشتیبانی نموده و خود را متعهد به اجرای این خط‌ مشی و تامین منابع مورد نیاز سیستم‌های مدیریت یکپارچه دانسته بدیهی است جهت دستیابی به اهداف فوق نیاز به همکاری همه جانبه مدیران و کارکنان در کلیه سطوح شرکت می‌باشد. لازم است کلیه کارکنان شرکت با مطالعه، درک عمیق، ترویج، تبلیغ و اجرای آن سازمان را در دستیابی به اهداف تعیین شده یاری دهند.

1
ارتقاء و بهبود رضایتمندی کلیه ذینفعان شرکت
2
ارتقا و بهبود وضعیت کیفی و کمی محصول و توسعه روش‌های کسب و کار
3
ایجاد بازارهای جدید و تلاش جهت حضور موفق در بازارهای بین المللی
4
پیشگیری از ایجاد آلودگی و کنترل جنبه های بارز زیست محیطی، افزایش فضای سبز و بهینه‌سازی مصرف انرژی
5
افزایش مشارکت پرسنل، ارتقاء سطح توانمندی‌های منابع انسانی و ایجاد سازمانی یادگیرنده در جهت ارتقاء بهره وری و فرهنگ سازی سازمانی
6
تلاش در جهت افزایش ایمنی و بهداشت محیط کار ، حذف خطرات و کاهش ریسک‌های ایمنی و بهداشت حرفه ای و به حداقل رساندن حوادث، بیماری‌ها و خسارات

مسئولیت های اجتماعی

Corporate Social Responsibility
 

مسئولیت اجتماعی (Corporate Social Responsibility) یا مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها از جستارهای «اخلاق کسب و کار» است که به نقش شرکت‌ها در حوزه اجتماع می‌پردازد. مسئولیت اجتماعی مجموعه وظایف و تعهداتی است که سازمان بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد. مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در پیوند با مسئولیت شرکت در برابر جامعه، انسان‌ها و محیطی است که سازمان در آن فعالیت می‌کند و این مسئولیت از جستارهای اقتصادی و مالی فراتر می‌رود. شرکت فروسیلیسیم خمین با آگاهی از این موضوع، رعایت اصل مسئولیت اجتماعی شرکتی را در دستور کار خود قرار داده است.

اطلاعات بیشتر

افتخارات و گواهینامه ها

افتخارات شرکت فروسیلیسیم خمین
مشاهده همه